Jan Ranný – profil

Ing. arch. Jan Ranný

honza006_cb

* 1978

Narodil jsem se v Rakovníku, ale už jako malý jsem se s rodiči přestěhoval do Prahy, kde jsem později absolvoval výtvarné gymnázium.

Poté jsem vystudoval Fakultu architektury na ČVUT a již během studia pomáhal ve firmě svého otce (RANNÝ ARCHITECTS), která se kromě architektury zabývá hlavně návrhem a realizací interiérů a prodejem designového nábytku a bytových doplňků.

Od roku 2009 do roku 2013 jsem se mimo jiné pravidelně účastnil natáčení pořadu „Jak se staví sen“ na TV Prima, kde jsem působil v designérské dvojici spolu s ing. arch. Annou Lacovou.

V současné době pracuji většinou samostatně nebo v týmu s Ing. arch. Davidem Kryspinem a věnuji se především interiérovým projektům, ke kterým v poslední době postupně přibývají i návrhy rodinných domů nebo i celých souborů staveb.

Nejraději se svými klienty spolupracuji už od začátku projektu, ideálně už ve fázi výběru vhodného interiéru, budovy nebo pozemku ke koupi či k pronájmu. Pak totiž mohu nejlépe zajistit, aby výsledek mé práce přesně vyhovoval představám a hlavně potřebám mých klientů.

Motto: „Celek a detail musí být v souladu.